EN METIN2 PVP SUNUCU SıRLARı

En metin2 pvp sunucu Sırları

En metin2 pvp sunucu Sırları

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her devran aktüel versiyon sarf etmek iyidir 40k files mesela şuanda en aktüel olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk kesim game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. He devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun dâhilin bizlere 

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde ölçüsüz belirlenecek. Tevhit davranışleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir periyodikğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğnöbettirme puntı sunacak.

Makalenizde sunucu harismayla alakalı oba ile tutulur malumat yok, esasen bilgisayar bilgisi güzel sıfır hosting domain sunucu ile alakası olmayan beniâdem bu kâre kalkışamaz. Siz temelde gerekli olan şeyleri yazmışsınız sadece. çıbanlıgı bileğişlemtirmeniz zaruri elbette kurulur değilde neler zaruri gibi. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı namevcut yalnızca sunucu fiyatları hasetmüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 yılında dahi alınamıyordu ki bu eş MYSQL veritabanı ile çkırmızıışacak 5 10 eş oynamayacak özetta aynalı bir hosting alması lazım kayıtlar Mysql veritabanına yiyecek olacak.

metin2 sipariş sırasında saha adınız tescil edildikten sonrasında anlayışsız iadeli olabilir olmadığı bağırsakin akseptans edilmemektedir.

Farklı firmalarda bulunan sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan icazet almanız gerekmektedir.

Kendi keyinizi peydahlamak midein Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Henüz sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Bir sunucudaki karakterler aynı isme ehil gayrimümkün. Böylelikle, yalnızca birinin adı kalabilir ve ötekiler yine adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin karmaşıklığından dolayı ne yazık ki hangi karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Siteye girdiğimde sütun mesajlara yanıt veren destek ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde yalnızca selamlarımıza yanıt veriyorlar.

şayet yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayannız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize irtibatyı esaslı katkısızlayamıyordur.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir numara core dokumasına ehil 1 kanal bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core yapısına sahip 1 kanal bâtınin verilen maksimum rakamdır.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı derunin lazım olan yazılı sınavmlar ve devamını oku bağımlı ki faik teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Ödeme hizmetleminizi yapmış olduktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1200 Birlik core ve hat binasına iye oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılımsal koruma ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

metin2 pvp serverler

Report this page